Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład do kuwety 240 x 320 mm

Wkład do kuwety 240 x 320 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz pomalować ścianę za pomocą wałka? Podczas takich prac zaleca się korzystanie z prezentowanego wkładu do kuwety – umożliwia równomierne rozprowadzanie farby na narzędziu, co zapobiega powstawaniu zacieków na dekorowanym podłożu. Praktyczny model nadaje się do wielokrotnego użytku. Proponujemy różne akcesoria malarskie.

   Cechy i zalety

    Nie chcesz, aby podczas prac malarskich na dekorowanej ścianie pojawiły się nieestetyczne zacieki? Ogromne znaczenie ma nie tylko zastosowanie odpowiedniego wałka do aplikacji środka, ale też prawidłowe rozprowadzenie preparatu użytkowanym narzędziu – pomoże Ci w tym prezentowany wkład do kuwety. Zachwyci Cię funkcjonalność produktu, ponieważ nadaje się do wielokrotnego użytku – wystarczy, że po zakończeniu prac będziesz pamiętał o usuwaniu z niego pozostałości po preparacie. Zamocujesz go przy kuwecie błyskawicznie. Planujesz samodzielne wykańczanie mieszkania? Chcesz szybko pomalować ścianę, uzyskując równomierne krycie? Zanim rozpoczniesz zaplanowane prace koniecznie zaopatrz się w prezentowany wkład. Sprawdź ofertę!

    • Oszczędność czasu
    • Bezpieczna i łatwa zmiana kolorów farby
    • Dostępna w 2 rozmiarach

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5907650211532