Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład do kuwety 310 x 350 mm

Wkład do kuwety 310 x 350 mm

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz prace malarskie? W celu dokładnego pokrycia ściany farbą, najpierw rozprowadź środek na wałku, korzystając z prezentowanego wkładu do kuwety – pozwala na równomierną aplikację preparatu na narzędziu, co zapobiega powstawaniu na malowanym podłożu nieestetycznych zacieków. Proponujemy również inne akcesoria stosowane podczas remontów.

   Cechy i zalety

    Smugi i zacieki mogą oszpecić wygląd ściany, a tym samym całego pokoju. Jak pomalować powierzchnię bez ryzyka jej nieestetycznego wykończenia? Zrobisz to z łatwością, korzystając z prezentowanego wkładu do kuwety – pozwala na równomierne rozprowadzanie preparatu na wałku, co zapobiega ściekaniu z narzędzia nadmiaru środka. Element jest wyjątkowo funkcjonalny, ponieważ nadaje się do wielokrotnego użytku – wystarczy zawsze po zakończeniu prac dokładnie oczyszczać go z pozostałości po farbie. Bez zastosowania odpowiednich narzędzi trudno jest uzyskać pożądany efekt prac malarskich. Zapoznaj się z przygotowanym przez nas asortymentem i wybierz praktyczny wkład. Przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów do wykańczania ścian – sprawdź już teraz!

    • Oszczędność czasu
    • Bezpieczna i łatwa zmiana kolorów farby
    • Dostępna w 2 rozmiarach

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5907650211525