Zobacz więcej Pochłaniacze wilgoci

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Pochłaniacze wilgoci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład do pochłaniacza wilgoci Metylan Power Tab 2 x 450 g

Wkład do pochłaniacza wilgoci Metylan Power Tab 2 x 450 g

54,98
/ szt.
61,09
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wymienne tabletki do pochłaniacza wilgoci działają do momentu, w którym wilgotność powietrza osiągnie 50-60%. Poza komfortem zapewnia to ochronę tapet i ścian poprzez zmniejszenie ryzyka rozwoju pleśni i innych grzybów. Ponadto mniejsza ilość kurzu i alergenów w powietrzu ułatwia codzienne życie alergikom. Tabletki neutralizują nieprzyjemne zapachy – znajdą zastosowanie w słabo wentylowanych, wilgotnych lub zalanych pomieszczeniach.

   Cechy i zalety

    Tabletki Power Tab są specjalnie przygotowanymi wkładami do pochłaniacza wilgoci Metylan Areo 360°. Ich specjalna konstrukcja jest dostosowana do obudowy tak, by zapewnić doskonałe pochłanianie wilgoci i redukcję nieprzyjemnego zapachu. Jedna tabletka wystarcza na około 3 miesiące działania w pomieszczeniu o wielkości 20m2 (zależnie od temperatury w pomieszczeniu i wilgotności powietrza). Wymienna tabletka zbiera wilgoć z powietrza i w wyniku tego powoli się skrapla. Gdy Power Tab rozpuści się w całości, należy wylać zebrany w pojemniczku płyn i uzupełnić brak nową tabletką. Zmniejszenie wilgotności powietrza jest wskazane w pomieszczeniach takich jak piwnica lub garaż, ale także w słabo wentylowanych schowkach czy łazience i kuchni. Pomaga chronić ściany takich pomieszczeń przed odklejaniem się tapet czy trudno usuwalnymi zaciekami, którym sprzyja wilgoć i brak wentylacji.

     Specyfikacja techniczna

     SeriaStop Wilgoci
     Masa na kostkę/saszetkę450g
     Kod produktu5997272386855