Zobacz więcej Mopy i wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Mopy i wiadra

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład mopa Vileda Easy Wring & Clean Turbo
Strzałka w prawo

Wkład mopa Vileda Easy Wring & Clean Turbo

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkład mopa przeznaczony jest do stosowania wraz z drążkiem i wiadrem z tej samej serii. Dzięki takiemu zestawowi możesz w łatwy sposób zadbać o idealną czystość podłóg w Twoim mieszkaniu – produkt nadaje się do użycia na każdym rodzaju posadzki. Wkład z mikrofibry, poliamidu i poliestru cechuje się wysoką chłonnością i dobrze radzi sobie nawet z ciężkimi zabrudzeniami.

   Cechy i zalety

    Wkład mopa wykorzystasz w swoim gospodarstwie domowym. Element ten pozwoli Ci przywrócić funkcjonalność Twojego mopa, gdy poprzednia powierzchnia czyszcząca ulegnie zużyciu. Mocowanie go na drążku jest niezwykle proste, ponieważ został on wyposażony w system klik. Produkt powstał z mikrofibry połączonej z poliestrem i poliamidem, w związku z czym świetnie radzi sobie z najróżniejszymi zabrudzeniami, jak również może być stosowany na posadzkach każdego typu. Wkład do mopa nadaje się do prania, więc możesz z niego z powodzeniem korzystać wielokrotnie. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne przedmioty potrzebne podczas domowych porządków, a zatem zaopatrzysz się w akcesoria najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu220mm
     KompatybilnośćPasuje do mopa obrotowego Easy Wring & Clean oraz Easy Wring & Clean Turbo
     Kod produktu4023103195189