Zobacz więcej Wkłady filtrujące

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Wkłady filtrujące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład węglowy Klarwod filtra BB10 BL

Wkład węglowy Klarwod filtra BB10 BL

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny wkład węglowy stanowi idealne uzupełnienie filtra do wody, który zadba o usprawnienie funkcjonowania Twojej instalacji wodnej. Jego zastosowanie sprawi, że woda zostanie oczyszczona z zanieczyszczeń mechanicznych, a przy tym zyska neutralny smak i zapach. Wkład bez trudu zamontuje nawet początkujący majsterkowicz przy użyciu prostych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Przy użyciu wkładu węglowego idealnie uzupełnisz filtr do wody, który usprawni działanie Twojej instalacji wodnej. Wyprodukowany ze spiekanego węgla aktywowanego element wykazuje przede wszystkim trwałość, a także dość długi czas użytkowani. Nie musisz więc martwić się o to, że straci on swoją funkcjonalność i będzie wymagać wymiany na nowy. Element jest przeznaczony przede wszystkim do usuwania z wody przeróżnych zanieczyszczeń mechanicznych – dzięki niemu woda zyska także neutralny posmak i zapach. Do jego zamontowania nie potrzeba skomplikowanych narzędzi. Sprawia to, że montaż może zostać z powodzeniem wykonany nawet przez początkującego majsterkowicza. Proponujemy Ci też bogatą ofertę innych filtrów do wody, które możesz zastosować w domu.

    • Blok węglowy z wyselekcjonowanego złoża
    • Podstawowy wkład BB 10" do poprawy smaku i zapachu wody

    Specyfikacja techniczna

    Informacja dla użytkownika3 - 6 miesięcy (w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody)
    Maksymalne ciśnienie robocze6bar
    Temperatura maksymalna30°C
    MateriałWęgiel aktywny
    Kod produktu5903111200602