Zobacz więcej Żyłki do podkaszarek i czyszczenia kostki brukowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład z żyłką do podkaszarek MacAllister

Wkład z żyłką do podkaszarek MacAllister

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkład z żyłką jest produktem uzupełniającym do podkaszarki, która pozwala na koszenie trawy na obrzeżach ogrodu oraz w miejscach trudno dostępnych, na przykład na skarpach. Metalowa żyłka zapewnia sprawne ścinanie trawy. Kasetka ułatwia łatwy i szybki montaż elementu w Twoim urządzeniu. W ofercie znajdziesz kasetki do maszyn różnych marek.

   Cechy i zalety

    Wkład z żyłką to element, który uzupełnia podkaszarkę wykorzystywaną podczas pracy w ogrodzie. Stanowi część urządzenia, dzięki któremu możesz przyciąć trawnik na obrzeżach ścieżek lub w miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnej kosiarki. Podkaszarka uzupełniona o żyłkę pozwala na sprawne koszenie trawy i zaoszczędzenie czasu na czynnościach pielęgnujących trawnik. Produkt wykonano z wytrzymałego metalu. Główną częścią wkładu jest żyłka, która podczas obracania staje się elementem tnącym rośliny. Kasetka, na którą żyłka została owinięta, zapewnia łatwy i bezpieczny montaż. W naszej ofercie znajdziesz wkłady do podkaszarek i kosiarek różnych marek, więc łatwo wybierzesz element uzupełniający do używanych przez Ciebie urządzeń ogrodowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMac Allister
     MateriałMetal
     Kod produktu5052931472314