Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład zapasowy Metrox nr 1070
Strzałka w prawo

Wkład zapasowy Metrox nr 1070

12,98
/ kpl.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkład zapasowy jest elementem wyposażenia nawilżacza wykonanego z tworzyw sztucznych. Wkład znacznie zwiększa wydajność jego działania, ponieważ zawiera bibułę filtracyjną – specjalny, kapilarny materiał, zapewniający efektywne parowanie. Za pomocą tego typu nawilżacza osiągniesz w pomieszczeniu prawidłowy poziom pary wodnej w powietrzu.

   Cechy i zalety

    Wkład jest stosowany do uzdatniania powietrza – możesz go dopasować do nawilżacza wykonanego z PCV. Wraz z urządzeniem znacząco zwiększa wydajność parowania. Dzięki temu, że został wykonany z specjalnego materiału o strukturze kapilarnej, zapewnia wysoki współczynnik oddawania pary wodnej do powietrza. Jego użycie pozwoli Ci osiągnąć odpowiedni poziom wilgoci w danym pomieszczeniu. Działanie tego typu nawilżacza przydatne jest szczególnie podczas zimy, gdy ciepło pochodzące z grzejników znacznie wysusza powietrze w mieszkaniach czy biurach. Jednorazowe użycie wkładu wystarczy Ci na ośmiotygodniowe działanie nawilżacza plastikowego – wystarczy, że będziesz codziennie uzupełniać poziom wody w zbiorniku nawilżacza.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu3
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MarkaMetrox
     SkładBibuła
     Kod produktu4000603110706