Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka termostatyczna do grzejnika typu V
Strzałka w prawo

Wkładka termostatyczna do grzejnika typu V

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profesjonalna wkładka termostatyczna jest przeznaczona do zabudowy w grzejnikach typu V, czyli podłączanych od dołu. Produkt został wykonany z mosiądzu, dzięki czemu jest solidny i wytrzymały. Regulator ciepła jest stosowany do wszystkich grzejników oraz innych urządzeń, które wykorzystują ciepło z instalacji grzewczej. . Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Wkładka termostatyczna jest stosowana do zabudowy w grzejnikach typu V, czyli takich, które są podłączane od dołu. Produkt jest niezbędny w każdym mieszkaniu czy domu ogrzewanym centralnie. Przykręcenie lub zakręcenie zaworu umożliwi dostosowanie temperatury w pomieszczeniu do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Element ma uniwersalne zastosowanie, dlatego może montowany w grzejnikach różnych producentów. Wszystkie grzejniki i inne urządzenia wykorzystujące ciepło z instalacji grzewczej powinny być wyposażone w takie regulatory dopływu ciepła. Pozwala to na odpowiednie zużycie ciepła dostarczanego przez instalację grzewczą. Element został wykonany z mosiądzu, dzięki czemu cechuje się trwałością i posiada właściwości antykorozyjne.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Prosty montaż
    • Odporność na korozję
    • M30 x 1,5
    • Do stosowania w grzejnikach dolnozasilanych typu V
    • Białe pokrętło w zestawie

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWkładka termostatyczna
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaIdmar
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5906489935350