Zobacz więcej Akcesoria do obuwia

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Obuwie robocze

Strzałka w prawo

Akcesoria do obuwia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładki do obuwia Acti Fresh lateksowe rozmiar 41

Wkładki do obuwia Acti Fresh lateksowe rozmiar 41

19,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładki przeznaczone są do stosowania wewnątrz różnego rodzaju obuwia. Dzięki wykorzystaniu antybakteryjnego środka produkt doskonale zabezpiecza wnętrze buta przed powstawaniem różnego rodzaju bakterii, co zapewni nie tylko komfort, ale również wysoki poziom higieny. W naszej ofercie znajdziesz wkładki w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Wkładki to funkcjonalne akcesorium przeznaczone do stosowania w środku obuwia. Dzięki klasycznej budowie pasują do wielu modeli butów, co sprawia, że są niezwykle praktyczne. Produkt składa się z trzech warstw, a każda z nich pełni inną funkcję. Wierzchnia powłoka została wykonana z bawełny – jest ona niezwykle miękka, co zapewnia wysoki komfort w trakcie chodzenia. Środkowa powierzchnia składa się z lateksu z dodatkiem środka przeciwbakteryjnego, który stanowi doskonałe zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju drobnoustrojami. Do produkcji ostatniej warstwy wykorzystano piankę o właściwościach antypoślizgowych, która zabezpiecza przed przemieszczaniem się stopy w środku obuwia. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWkładka przeciwzapachowa
     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Rodzaj opakowaniaPara
     Rozmiar obuwia (EU)41
     MateriałLateks
     Kod produktu5901225332271