Zobacz więcej Akcesoria do obuwia

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Obuwie robocze

Strzałka w prawo

Akcesoria do obuwia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładki do obuwia Acti Fresh lateksowe rozmiar 42

Wkładki do obuwia Acti Fresh lateksowe rozmiar 42

19,98
/ para

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładki to istotny element wyposażenia obuwia – zapewniają poczucie komfortu nawet w przypadku długotrwałych prac. Ułatwiają zachowanie higieny, gdyż zapobiegają poceniu się stóp, a także rozwojowi grzybów oraz pleśni. Stworzone zostały z lateksu, dlatego przez długi czas zachowają nienaganny stan. Proponujemy modele cechujące się różnymi rozmiarami.

   Cechy i zalety

    Wkładki do obuwia to produkt zapewniający poczucie komfortu nawet w czasie długotrwałych prac. Zapobiegają poceniu się stóp, a także rozwojowi grzybów, pleśni oraz innych drobnoustrojów, co umożliwia zachowanie długotrwałej higieny. Produkt stworzony został z odpornego na zniekształcenia lateksu, dzięki czemu nie ulega niszczeniu nawet przy dużym obciążeniu – wkładek nie będziesz musiał często wymieniać. Umieścisz je w obuwiu błyskawicznie, z łatwością uzyskując poczucie komfortu nawet w przypadku długotrwałej eksploatacji butów. Idealnie sprawdzają się zarówno w czasie spacerów, jak też przykładowo prac ogrodowych, więc bezproblemowo dopasujesz je do własnych wymagań. W proponowanym asortymencie znajdziesz modele w różnych rozmiarach, wobec czego z powodzeniem wybierzesz wersję najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWkładka przeciwzapachowa
     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Rodzaj opakowaniaPara
     Rozmiar obuwia (EU)42
     MateriałLateks
     Kod produktu5901225332349