Zobacz więcej Akcesoria do obuwia

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Obuwie robocze

Strzałka w prawo

Akcesoria do obuwia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładki do obuwia C-Activ lateksowe rozmiar 42

Wkładki do obuwia C-Activ lateksowe rozmiar 42

18,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki wkładkom zapewnisz sobie wygodę podczas codziennego użytkowania butów. Element jest niezwykle miękki i elastyczny, a dodatkowo zmniejsza nacisk stopy na podłoże, przez co piesze wędrówki staną się dla Ciebie komfortowe. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wkładek o różnych zastosowaniach, funkcjach oraz rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie wkładek to doskonały sposób na podniesienie komfortu podczas codziennego użytkowania obuwia. Produkt jest niezwykle miękki i elastyczny – dobrze dopasowuje się zarówno do dna buta, jak i do kształtu stopy, co sprawia, że jego użytkowanie jest niezmiernie wygodne. Element doskonale amortyzuje wstrząsy oraz łagodzi nacisk stopy na podłoże, co pomoże zredukować poziom zmęczenia w trakcie długich, pieszych wędrówek. Tradycyjny kształt sprawia, że wkładki doskonale sprawdzą się zarówno w obuwiu codziennego użytku, jak i w modelach specjalistycznych, na przykład sportowych. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wkładek o różnych zastosowaniach, rozmiarach oraz funkcjach, co pozwoli na znalezienie modelu odpowiadającego Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar obuwia (EU)42
     MateriałLateks
     Kod produktu5901225332493