Zobacz więcej Akcesoria do obuwia

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Obuwie robocze

Strzałka w prawo

Akcesoria do obuwia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładki do obuwia C-Activ lateksowe rozmiar 46

Wkładki do obuwia C-Activ lateksowe rozmiar 46

18,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie wkładek to doskonały sposób, aby codzienne użytkowanie obuwia stało się niezwykle komfortowe. Produkt został wykonany z miękkiego i elastycznego materiału, który dobrze dopasowuje się nie tylko do dna buta, ale również do kształtu stopy, dzięki czemu nawet po długim spacerze nie będziesz odczuwał zmęczenia.

   Cechy i zalety

    Za pomocą wkładek lepiej zadbasz o swój komfort i higienę. Produkt jest przeznaczony do stosowania we wnętrzu różnego rodzaju obuwia, zarówno codziennego użytku, jak i specjalistycznego, co sprawia, że jest niezwykle praktyczny. Element został wykonany z miękkiego i elastycznego lateksu, który nie tylko dobrze dopasowuje się do skóry stopy, ale również redukuje nacisk na podłoże, dzięki czemu codzienne użytkowanie obuwia stanie się niezwykle wygodne. Dodatkowo delikatny materiał i perforacja zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza, co pozwoli uniknąć powstawania nieprzyjemnego zapachu, a tym samym zachować świeżość na dłużej. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wkładek o różnych zastosowaniach oraz rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar obuwia (EU)46
     MateriałLateks
     Kod produktu5901225332530