Zobacz więcej Akcesoria do obuwia

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Obuwie robocze

Strzałka w prawo

Akcesoria do obuwia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładki do obuwia filcowe rozmiar 44

Wkładki do obuwia filcowe rozmiar 44

8,48
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka to praktyczny dodatek przeznaczony do stosowania we wnętrzu obuwia. Dzięki zastosowaniu filcu o wysokiej wytrzymałości element będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez długi czas. Element zapewni ochronę cieplną oraz dobrą wentylację, dzięki czemu użytkowanie obuwia będzie niezwykle komfortowe. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Wkładka znajdzie swoje zastosowanie jako praktyczne akcesorium do obuwia. Dzięki tradycyjnej budowie z powodzeniem może być wykorzystywana w wielu modelach – począwszy od półbutów, a skończywszy na butach sportowych, co sprawia, że jest niezwykle praktyczna. Filc zastosowany na etapie produkcji charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu element nie przedrze się nawet podczas intensywnego użytkowania. Dodatkowo produkt nie wchłania wody oraz zapewnia dobrą izolację cieplną, dlatego doskonale chroni stopy zarówno przed niskimi temperaturami, jak i przed przemoczeniem, na co jesteś szczególnie narażony podczas jesiennych i zimowych dni. W naszym asortymencie znajdziesz również wkładki w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar obuwia (EU)44
     MateriałFilc
     Kod produktu5901225332417