Zobacz więcej Akcesoria do obuwia

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Obuwie robocze

Strzałka w prawo

Akcesoria do obuwia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładki do obuwia skórzane rozmiar 41

Wkładki do obuwia skórzane rozmiar 41

22,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładki przeznaczone są do stosowania we wnętrzu obuwia. Zostały wykonane z naturalnej skóry – nie wywołują podrażnień, przez co są przyjazne dla użytkownika. Dzięki specjalnej konstrukcji element zapewnia odpowiednią wentylację, co stanowi doskonałe zabezpieczenie przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Wkładki to praktyczne akcesorium, które zapewni wygodę podczas eksploatacji obuwia. Produkt charakteryzuje się uniwersalną budową, co umożliwia wykorzystanie go w wielu różnych modelach butów. Umieszczony w środku podniesie komfort użytkowania, co jest szczególnie ważne podczas długich, pieszych wędrówek. Element został wykonany z naturalnej skóry – nie zawiera żadnych sztucznych składników, dzięki czemu nie powoduje żadnych podrażnień, co często zdarza się w wypadku korzystania z elementów wykonanych z materiałów syntetycznych. Dodatkowo produkt pochłania nieprzyjemny zapach, co pozwoli zachować świeżość przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wkładek wykonanych z różnych materiałów w kilku rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar obuwia (EU)41
     MateriałSkóra
     Kod produktu5901225332295