Zobacz więcej Akcesoria do obuwia

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Obuwie robocze

Strzałka w prawo

Akcesoria do obuwia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładki do obuwia skórzane rozmiar 46

Wkładki do obuwia skórzane rozmiar 46

22,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładki to praktyczne akcesorium przeznaczone do stosowania we wnętrzu buta. Dzięki dużej elastyczności element dobrze dopasowuje się nie tylko do dna obuwia, ale również do kształtu stopu, co sprawnie, że codzienne użytkowanie stanie się dla Ciebie niezwykle komfortowe. Produkt jest dostępny w kilku różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Wkładki znajdą swoje zastosowanie jako praktyczny dodatek do Twojego obuwia. Ich kształt doskonale dopasowuje się do dna buta, co umożliwia wykorzystanie zarówno w modelach eleganckich, jak i sportowych. Dzięki wysokiej elastyczności element dobrze przylega do stopy, co zapewni wysoki komfort użytkowania. Produkt zapewnia nie tylko wygodę, ale również pomaga zadbać o higienę, przez co jest bardzo funkcjonalny. Materiał wykorzystany na etapie produkcji jest naturalny, co uniemożliwia skórze stóp oddychanie i dodatkowo zapobiega powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Ponadto surowiec, z którego wykonano wkładki jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu przetrwa w swoim pierwotnym stanie nawet jeśli będzie intensywnie użytkowany.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar obuwia (EU)46
     MateriałSkóra
     Kod produktu5901225332486