icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo

Wkłady spiralne Yato do gwintów M10

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkłady spiralne Yato do gwintów M10
22,98
/ kpl.
1,53
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uszkodzenie gwintu wewnętrznego felgi koła lub gniazda świecy zapłonowej nie musisz wiązać się z koniecznością wymiany całej konstrukcji – część naprawisz z łatwością za pomocą prezentowanego wkładu spiralnego do gwintu. Element stworzony ze stalowego drutu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Komplet zawiera kilka wkładów.

  Cechy i zalety

  Uszkodzone gwinty wewnętrzne mogą uniemożliwić bezpieczne użytkowanie pojazdu. Jeśli części w feldze koła lub gnieździe świec zapłonowych uległy zniszczeniu, koniecznie napraw konstrukcję za pomocą prezentowanych wkładów spiralnych przeznaczonych do mocowania przy gwintach. Elementy wyprodukowane ze stalowego drutu zapewniają idealny efekt pracy na długi czas – są bowiem odporne na uszkodzenia mechaniczne. Praktyczne części przydadzą się zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnej stacji naprawiania pojazdów. Uszkodzenie gwintu wewnętrznego nie musi oznaczać konieczności wymiany całej konstrukcji – wystarczy, że zaopatrzysz się w prezentowane wkłady pozwalające na prawidłowe reperowanie części. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą już teraz!

  • Pozwalaja na uratowanie urządzeń lub maszyn z uszkodzonymi gwintami wewnętrznymi, np. felgi kół, gniazda świec zapłonowych, itp.

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  KolorMix
  MateriałStal
  Kod produktu5906083917677