Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręt do złączy 5 x 35 mm 25 szt.

Wkręt do złączy 5 x 35 mm 25 szt.

21,98
/ opak.
0,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt do złączy to niezbędny produkt, jeśli planujesz wykonanie połączeń przy pomocy złączy ciesielskich. To artykuły budowlane, które charakteryzuje stożkowe poszerzenie średnicy trzpieni pod specjalnie wyprofilowaną główką. Dzięki tym rozwiązaniom Twoja praca z wkrętami będzie o wiele łatwiejsza, a wykonane połączenia stabilne i trwałe. Wkręty są odporne na wyrwanie.

   Cechy i zalety

    Wkręt do złączy 5 x 35 mm 25 szt. posiada specjalnie wyprofilowaną główkę, która czyni pracę z tym artykułem o wiele łatwiejszą. Średnica trzpienia pod główką poszerza się stożkowo. Takie rozwiązanie sprawia, że w momencie pojawienia się obciążenia początkowe przemieszczenie wkręta jest minimalizowane. Wkręt do złączy jest odporny na wyrwanie. Dzięki temu połączenia tworzone z jego użyciem są trwałe i solidne. Dodatkowo montaż produktu jest łatwy i szybki. Wkręty zostały wykonane ze stali węglowej cynkowanej elektrolitycznie. Pracę z prezentowanymi artykułami ułatwią Ci dostępne w ofercie sklepu Castorama elektronarzędzia. Dysponujemy również szeroką gamą złączy ciesielskich o różnym przeznaczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    • Specjalnie profilowana główka wkręta
    • Wytrzymałość na wyrywanie
    • Stożkowe poszerzenie średnicy trzpienie pod główką

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWkręt
    Kod produktu5701953342906