Zobacz więcej Krzyżowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Krzyżowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak philips Top Tools PH0 x 75 mm

Wkrętak philips Top Tools PH0 x 75 mm

9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak philips Top Tools posłuży Ci do wkrętów z krzyżowym zakończeniem. Akcesorium wykorzystasz podczas prac naprawczych czy stolarskich. Model wykonany ze stali węglowej charakteryzuje się odpornością na zniszczenia. Rękojeść wykonana z tworzyw sztucznych jest antypoślizgowa, co gwarantuje komfort podczas pracy. Otwór w uchwycie umożliwi Ci odwieszenie wkrętaka na tablicy narzędziowej.

   Cechy i zalety

    Wkrętak philips Top Tools PH0 x 75 mm ułatwi Ci prace naprawcze w domu. Produkt posłuży do odkręcania i przykręcania wkrętów o krzyżowej końcówce. Akcesorium sprawdzi się podczas prac stolarskich. Narzędzie przyda Ci się również do blachowkrętów. Model marki Top Tools ma grot wykonany ze stali węglowej. Dzięki temu masz pewność, że narzędzie posłuży Ci wielokrotnie. Komfort użytkowania gwarantuje antypoślizgowa rękojeść. Uchwyt wykonano z gumy termoplastycznej oraz tworzywa ABS. Ergonomiczny uchwyt ma niewielki otwór. Dzięki temu wkrętak philips Top Tools przechowasz nie tylko w skrzyni z narzędziami, lecz także na tablicy narzędziowej z hakami. W naszym asortymencie znajdziesz także wkrętaki z płaskim zakończeniem.

    • Uchwyt ergonomiczny
    • Otwór w rękojeści
    • Antypoślizgowa rękojeść

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar końcówki wkrętakaPH0
    Materiał ostrzaStal węglowa
    Kod produktu5902062059680