Zobacz więcej Krzyżowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Krzyżowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak philips Top Tools PH1 x 75 mm

Wkrętak philips Top Tools PH1 x 75 mm

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak philips Top Tools posłuży Ci do majsterkowania i prac naprawczych. Produkt z grotem wykonanym ze stali węglowej wykorzystasz wielokrotnie. Wytrzymałe narzędzie ma komfortowy uchwyt, który nie wyślizgnie Ci się z dłoni podczas pracy. W antypoślizgowej rękojeści znajduje się otwór. Dzięki niemu odwiesisz wkrętak na tablicy narzędziowej, żeby mieć go zawsze pod ręką.

   Cechy i zalety

    Wkrętak philips Top Tools PH1 x 75 mm sprawdzi się zarówno początkującym, jak i doświadczonym majsterkowiczom. Produkt wykorzystasz podczas prac naprawczych oraz w warsztacie stolarskim. Akcesorium posłuży Ci do wkręcania i odkręcania wkrętów o krzyżowym zakończeniu. Model marki Top Tools został wykonany ze stali węglowej. Wytrzymały materiał to gwarancja, że narzędzie posłuży Ci wielokrotnie. Wkrętak philips Top Tools ma antypoślizgową rękojeść. Ergonomiczny uchwyt został wykonany z tworzywa ABS oraz gumy termoplastycznej. Rękojeść ma niewielki otwór. Dzięki niemu odwiesisz akcesorium w dowolnym miejscu, na przykład na tablicy narzędziowej. W naszym asortymencie dostępne są również wkrętaki z płaskim zakończeniem.

    • Uchwyt ergonomiczny
    • Otwór w rękojeści
    • Antypoślizgowa rękojeść

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar końcówki wkrętakaPH1
    Materiał ostrzaStal węglowa
    Kod produktu5902062059697