Zobacz więcej Krzyżowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Krzyżowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak philips Top Tools PH2 x 100 mm

Wkrętak philips Top Tools PH2 x 100 mm

9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak philips Top Tools ma antypoślizgową rękojeść, która zwiększa komfort pracy. Produkt wykorzystasz podczas odkręcania wkrętów o krzyżowej końcówce. Model z grotem wykonanym ze stali węglowej posłuży Ci wielokrotnie podczas majsterkowania. Wytrzymałe narzędzie ma uchwyt z otworem, który umożliwia odwieszenie akcesorium na tablicy z hakami.

   Cechy i zalety

    Wkrętak philips Top Tools PH2 x 100 mm ma antypoślizgową rękojeść. Dzięki temu użytkowanie akcesorium będzie dla Ciebie komfortowe. Ergonomiczny uchwyt modelu marki Top Tools został wykonany z tworzywa ABS oraz gumy termoplastycznej. W rękojeści znajduje się otwór, który umożliwi Ci odwieszenie wkrętaka na tablicy narzędziowej. Grot modelu został wykonany ze stali węglowej. Dzięki temu narzędzie cechuje się wytrzymałością. Produkt sprawdzi się dla osób początkujących oraz doświadczonych majsterkowiczów. Wkrętak philips Top Tools posłuży Ci do prac naprawczych. Model jest przeznaczony do wkręcania oraz odkręcania wkrętów o krzyżowej końcówce. W naszym asortymencie znajdziesz również płaskie wkrętaki marki Top Tools.

    • Uchwyt ergonomiczny
    • Otwór w rękojeści
    • Antypoślizgowa rękojeść

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar końcówki wkrętakaPH2
    Materiał ostrzaStal węglowa
    Kod produktu5902062059703