Zobacz więcej Krzyżowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Krzyżowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak pozidriv Top Tools PZ1 x 75 mm

Wkrętak pozidriv Top Tools PZ1 x 75 mm

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak pozidriv Top Tools sprawdzi się podczas prac stolarskich. Model wykonany ze stali węglowej wyróżnia się trwałością. Narzędzie ma antypoślizgową rękojeść, która zwiększa wygodę w trakcie pracy. Uchwyt modelu wykonano z wysokiej jakości tworzyw sztucznych – gumy termoplastycznej oraz ABS. W rękojeści znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie akcesorium na tablicy narzędziowej.

   Cechy i zalety

    Wkrętak pozidriv Top Tools PZ1 x 75 mm przyda Ci się w warsztacie stolarskim. Produkt wykorzystasz również do majsterkowania, na przykład do własnoręcznego wykonania drewnianych mebli. Produkt jest przeznaczony dla osób początkujących i zaawansowanych majsterkowiczów. Model marki Top Tools ma antypoślizgową rękojeść, która zapewnia wygodę podczas pracy. Uchwyt wykonany z gumy termoplastycznej oraz tworzywa ABS ma specjalny otwór. Dzięki niemu odwiesisz wkrętak pozidriv Top Tools na tablicy narzędziowej, żeby mieć go zawsze pod ręką. Grot narzędzia został wykonany z wytrzymałej stali węglowej. To gwarancja, że akcesorium posłuży Ci na długo. W naszym asortymencie znajdziesz także płaskie wkrętaki tego samego producenta.

    • Uchwyt ergonomiczny
    • Otwór w rękojeści
    • Antypoślizgowa rękojeść

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar końcówki wkrętakaPZ1
    Materiał ostrzaStal węglowa
    Kod produktu5902062059710