Zobacz więcej Krzyżowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Krzyżowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak pozidrive Yato PZ1 x 400 mm SVCM55

Wkrętak pozidrive Yato PZ1 x 400 mm SVCM55

34,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj model wkrętaka umożliwi Ci bezproblemową pracę ze śrubami, które umiejscowione są lub które zamierzasz umieścić w trudno dostępnych miejscach. Przedłużony grot sprawi, że w łatwy sposób dotrzesz do takich lokalizacji i wkręcisz lub odkręcisz wybrany wkręt. Odpowiednio dobrany materiał, z którego wykonano część roboczą zapewnia narzędziu długą żywotność.

   Cechy i zalety

    Ten wkrętak charakteryzujący się nietypowym wyglądem świetnie sprawdzi się w sytuacjach, kiedy musisz zamocować lub odkręcić śrubą w trudno dostępnych lokalizacjach. Specjalnie przedłużony grot gwarantuje, że bez problemu dotrzesz do takich miejsc i wykonasz zaplanowaną pracę – zamontujesz lub zdemontujesz określone elementy. Produkt wykorzystasz podczas różnych prac warsztatowych oraz w czasie majsterkowania i prac hobbystycznych. Część robocza śrubokrętu została wykonana z wytrzymałej stali, co gwarantuje jej odporność na ścieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Elementy narzędzia połączono ze sobą w niezwykle trwały sposób, dzięki czemu nie odłamiesz ich w czasie intensywnego użytkowania. Produkt zachowa swoją funkcjonalność przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Długość grotu wkrętaka400mm
     Rozmiar końcówki wkrętakaSL-4,0 mm
     MagnetycznyMagnetyczny
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Materiał ostrzaStal
     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     Kod produktu5906083926570