icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krzyżowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Krzyżowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak pozidrive Yato svcm55 PZ2 x 400 mm

Wkrętak pozidrive Yato svcm55 PZ2 x 400 mm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten charakterystyczny śrubokręt zastosujesz w trudno dostępnych miejscach, z jego pomocą wkręcisz lub odkręcisz śruby w wąskich szczelinach lub innych lokalizacjach, do których nie dotarłbyś innym narzędziem. Precyzyjne zespolenie części roboczej z rękojeścią narzędzia gwarantuje mu odporność na złamania, do których mogłoby dojść podczas wykonywanych przez Ciebie obowiązków.

  Cechy i zalety

  Prezentowany tutaj wkrętak o przedłużonym grocie świetnie sprawdzi się do pracy w trudno dostępnych miejscach. Narzędzie umożliwi Ci wkręcanie oraz odkręcanie śrub znajdujących się w takich lokalizacjach, co umożliwi Ci sprawną i szybką pracę. Specjalnie zaprojektowana rękojeść zapewni Ci pewny uchwyt oraz precyzję podczas wykonywania obowiązków. Komfortowo i w niedługim czasie stworzysz zaprojektowaną przez siebie konstrukcję lub dokonasz drobnych napraw. Solidne zespolenie części roboczej z rączką gwarantuje, że nie złamiesz narzędzia podczas użytkowania, a ono zachowa swoją funkcjonalność na długi czas. Grot wykonany ze stali sprawia, że końcówka wkrętaka nie zetrze się ani nie zakrzywi, a Ty przez wiele lat będziesz korzystać z wyrobu.

   Specyfikacja techniczna

   Rozmiar końcówki wkrętakaPZ2
   Typ opakowaniaszt.
   Materiał ostrzaStal
   Kod produktu5906083926587