Zobacz więcej Krzyżowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Krzyżowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak precyzyjny Magnusson PH0 x 50 mm

Wkrętak precyzyjny Magnusson PH0 x 50 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Precyzyjny wkrętak krzyżowy z pewnością przyda się każdemu majsterkowiczowi, jak również wyszkolonemu pracownikowi budowlanemu, ponieważ jest narzędziem niezbędnym podczas wszelkiego rodzaju prac remontowych oraz konstrukcyjnych. Jego ruchomy uchwyt umożliwia wkręcanie i wykręcanie śrub, jednocześnie nie obciążając dłoni. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Podczas samodzielnego skręcania mebli należy liczyć się z tym, że Twoje ręce mogą szybko zostać nadwyrężone, co będzie miało negatywny wpływ na efektywność pracy. Jeżeli więc chcesz odpowiednio przygotować się do tego zadania, wybierz oferowany wkrętak precyzyjny, który przystosowany jest do przykręcania i odkręcania śrub zakończonych krzyżakowym gwintem. Wierzchołek uchwytu został zakończony ruchomą, obrotową nakładką ułatwiającą wkręcanie i wykręcanie złączy. Takie rozwiązanie skutecznie zredukuje zmęczenie dłoni i poprawi komfort podczas majsterkowania. Grot narzędzia wyprodukowano ze stali chromowo-wanadowej, przez co charakteryzuje się on doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi – nie odkształca się nawet na skutek wielokrotnego użytkowania. Wśród naszego asortymentu znajdziesz wkrętaki w innych rozmiarach, więc z łatwością wybierzesz potrzebny Ci model.

    • Wyposażony w obrotowy uchwyt
    • Wytrzymały i trwały grot sprawdza się w ciężkich warunkach pracy
    • Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfortową pracę
    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Dożywotnia gwarancja
    • Wytrzymały i trwały grot doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach pracy

    Specyfikacja techniczna

    Długość grotu wkrętaka50mm
    Rozmiar końcówki wkrętakaPH0
    Materiał ostrzaStal chromowo-wanadowa
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    Kod produktu3663602819080