Zobacz więcej Torx

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Torx

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak precyzyjny Magnusson T6 x 50 mm

Wkrętak precyzyjny Magnusson T6 x 50 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak to jedno z podstawowych narzędzi w domowej skrzynce narzędziowej. Bez niego trudno wyobrazić sobie skręcenie szafki, zawieszenie obrazu na ścianie, a nawet wymianę baterii w zegarku. Prezentowany model narzędzia nie tylko doskonale radzi sobie z tego typu zadaniami, ale również umożliwia wykonywanie ich szybciej i sprawniej niż tradycyjne wkrętaki. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Sekretem skuteczności i niezawodności niniejszego wkrętaka jest wytrzymały grot, który pozwala na wykonywanie prac nawet w bardzo ciężkich warunkach. Nawet wtedy narzędzie zachowuje trwałość i pełną funkcjonalność, umożliwiając Ci szybkie i sprawne wykonanie napraw. Możesz go wykorzystać do realizacji szeregu zadań. Z jego pomocą sprawnie skręcisz szafkę, komodę czy łóżko, dokręcisz śruby w rowerze, a także wykonasz drobne prace naprawcze w samochodzie. Narzędzie przydaje się również w drobnych czynnościach, takich jak choćby wymiana baterii w zegarku, czy zawieszenie obrazka na ścianie. Atutem wkrętaka jest ergonomiczny uchwyt, który zwiększa komfort wykonywanej nim pracy. Wszechstronność,wygodna konstrukcja i niezawodne działanie sprawiają, że bez tego narzędzia trudno wyobrazić sobie kompletnie wyposażoną skrzynkę narzędziową.

    • Wytrzymały i trwały grot sprawdza się w ciężkich warunkach pracy
    • Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfortową pracę
    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Wyposażony w obrotowy uchwyt
    • Dożywotnia gwarancja
    • Wytrzymały i trwały grot doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach pracy

    Specyfikacja techniczna

    Długość grotu wkrętaka50mm
    Rozmiar końcówki wkrętakaTX6
    Materiał ostrzaStal chromowo-wanadowa
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    Kod produktu3663602819097