Zobacz więcej Torx

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Torx

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak precyzyjny Magnusson T8 x 50 mm

Wkrętak precyzyjny Magnusson T8 x 50 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Próbowałeś kiedyś wkręcić śrubkę bez użycia wkrętaka? To karkołomne wzywanie. Właśnie dlatego każda domowa skrzynka z narzędziami powinna być wyposażona w poręczny i uniwersalny wkrętak, z pomocą którego uda się szybko i sprawnie przeprowadzić różnego rodzaju prace naprawcze i remontowe. Prezentowany wkrętak precyzyjny, jak mało który, nadaje się do tego idealnie! Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Czym prezentowany produkt wyróżnia się pośród innych wkrętaków? Jego największym atutem jest możliwość pracy w bardzo ciężkich warunkach. Dzięki temu wykorzystasz go również do wymagających zadań bez zagrożenia, że narzędzie ulegnie uszkodzeniu. To jednak nie jedyny atut niniejszego wkrętaka precyzyjnego. Model jest wygodny w użyciu. Dzięki temu nawet, jeśli nie przepadasz za naprawami, ich wykonanie będzie dla Ciebie komfortowe. Narzędzie jest bowiem wyposażone w ergonomiczny i obrotowy uchwyt, który zapewnia łatwiejsze wykonywanie obowiązków. Z wkrętakiem precyzyjnym skręcisz i rozkręcisz meble, wykonasz drobne naprawy samochodu i sprzętu elektronicznego, dokręcisz śrubę w rowerze, a także wymienisz baterie w zegarku. Narzędzie jest wszechstronne, uniwersalne, a do tego bardzo wytrzymałe, dlatego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego majsterkowicza.

    • Wyposażony w obrotowy uchwyt
    • Wytrzymały i trwały grot sprawdza się w ciężkich warunkach pracy
    • Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfortową pracę
    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Dożywotnia gwarancja
    • Wytrzymały i trwały grot doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach pracy

    Specyfikacja techniczna

    Długość grotu wkrętaka50mm
    Rozmiar końcówki wkrętakaTX8
    Materiał ostrzaStal chromowo-wanadowa
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    Kod produktu3663602819103