Zobacz więcej Torx

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Torx

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak torx Wiha T20 x 100 mm

Wkrętak torx Wiha T20 x 100 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak z końcówką torx jest narzędziem, którego nie powinno zabraknąć w warsztacie majsterkowicza. Przy jego pomocy prace remontowe oraz drobne naprawy będą przebiegać o wiele sprawniej i szybciej. Wkrętak posłuży Ci do skręcania mebli, dokręcania śrub czy usuwania usterek w samochodzie. Narzędzie zostało wykonane z solidnej, wytrzymałej stali.

   Cechy i zalety

    Wkrętak z końcówką torx to narzędzie doceniane nie tylko przez doświadczonych, ale także początkujących majsterkowiczów. Praktyczny wkrętak o uniwersalnym zastosowaniu przyda Ci się podczas rozmaitych prac warsztatowych, remontowych czy domowych napraw, które dzięki jego pomocy wykonasz znacznie sprawniej i szybciej. Wkrętak typu torx wykorzystasz podczas składania mebli, wieszania różnych elementów na ścianie, napraw wielu urządzeń czy zwykłego majsterkowania. Produkt wykonano z bardzo wytrzymałej stali, która nadaje mu wysoką odporność na uszkodzenia i odkształcenia. Narzędzie zostało wyposażone w wygodny uchwyt z elastomerów termoplastycznych, który zapewnia komfort nawet podczas długiej pracy. Sprawdź dostępność tego produktu w sklepie Castorama w Twojej okolicy!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu100mm
     Typ wkrętakaStandardowy
     Typ końcówki wkrętakaTorx
     Rozmiar końcówki wkrętakaT20
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu4010995012922