Zobacz więcej Torx

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Torx

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak torx Wiha T25 x 100 mm

Wkrętak torx Wiha T25 x 100 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętak typu torx to narzędzie o uniwersalnym zastosowaniu, które doskonale sprawdza się podczas prac warsztatowych i majsterkowania. Przy jego pomocy skręcisz meble, dokręcisz śruby w rowerze, naprawisz sprzęt elektroniczny czy zawiesisz obraz na ścianie. Za sprawą wykorzystanej do jego produkcji stali, narzędzie wyróżnia się dużą wytrzymałością.

   Cechy i zalety

    Wkrętak powinien znaleźć się w warsztacie każdego majsterkowicza. Jeśli o nim zapomnisz, jego brak odczujesz najpewniej przy pierwszej możliwej okazji. Wkrętak z końcówką torx jest bowiem narzędziem o wszechstronnym zastosowaniu, które można wykorzystać podczas wszelkich prac remontowych, montażowych czy naprawczych. Wkrętak typu torx ułatwia skręcanie mebli, naprawę urządzeń domowych czy dokręcanie poluzowanych śrub. Do produkcji modelu wykorzystano wytrzymałą stal, dlatego ani upływ czasu, ani intensywne użytkowanie nie powodują utraty jego właściwości. Komfort pracy zapewnia wygodny uchwyt z elastomerów termoplastycznych o kształcie dobrze dopasowanym do dłoni. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz też wkrętaki w innych rozmiarach. Sprawdź!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu100mm
     Typ wkrętakaStandardowy
     Typ końcówki wkrętakaTorx
     Rozmiar końcówki wkrętakaT25
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu4010995012939