Zobacz więcej Torx

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Torx

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętak torx Wiha T30 x 115 mm

Wkrętak torx Wiha T30 x 115 mm

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny wkrętak typu torx, który odczuwalnie usprawni i ułatwi wykonywanie wszelkich domowych napraw. Przydaje się nie tylko podczas prac warsztatowych, ale także skręcania mebli, dokręcania poluzowanych śrub czy wieszania obrazów na ścianie. Narzędzie zostało wykonano z wytrzymałej stali, więc przez długi czas zachowuje swoje właściwości.

   Cechy i zalety

    Nawet jeśli w swojej skrzynce narzędziowej masz już wkrętaki płaskie oraz krzyżowe, warto zrobić w niej trochę miejsca na wkrętak z końcówką torx. Narzędzie to ułatwia wykonywanie wielu czynności, począwszy od dokręcania poluzowanych śrub, przez mocowanie gniazdek elektrycznych, aż po skręcanie mebli. Wkrętak typu torx to akcesorium o wszechstronnym zastosowaniu, dlatego z pewnością przyda się zarówno doświadczonym, jak i początkującym majsterkowiczom. Grot narzędzia cechuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, które są zasługą wykorzystanej do jego produkcji stali. Model został także wyposażony w wygodny, dobrze dopasowany do dłoni uchwyt, co podnosi komfort pracy. Zamów ten produkt z dostawą do domu lub odbierz w wybranym sklepie Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu115mm
     Typ wkrętakaStandardowy
     Typ końcówki wkrętakaTorx
     Rozmiar końcówki wkrętakaT30
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu4010995012953