Zobacz więcej Wkrętarki akumulatorowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wkrętarki akumulatorowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkrętarka udarowa MacAllister Solo 18 V bez akumulatora
Strzałka w prawo

Wkrętarka udarowa MacAllister Solo 18 V bez akumulatora

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkrętarka udarowa MacAllister Mac Solo to urządzenie, dzięki któremu prace remontowo-budowlane staną się prostsze. Wyposażona w samozaciskowy uchwyt wiertarski, wkrętarka zapewnia szybką i łatwą wymianę bitów. Ponadto została wyposażona w oświetlenie LED. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom korzystanie z urządzenia jest nie tylko wygodniejsze, ale i pozwala oszczędzić czas.

   Cechy i zalety

    Podczas remontu czy prac budowlanych z pewnością przyda Ci się wkrętarka udarowa MacAllister Mac Solo 18 V bez akumulatora. Urządzenie pozwoli Ci sprawnie i pewnie zamocować śruby czy wkręty. Wiercenie możesz wykonać w betonie, drewnie lub stali. Średnica wiercenia dla betonu wynosi 13 mm, dla drewna 30 mm, a dla stali 10 mm. Prezentowany model, z serii Mac Solo, ma uchwyt wiertarski samozaciskowy. Urządzenie zostało też wyposażone w oświetlenie LED. Te rozwiązania zwiększają komfort użytkowania wkrętarki. Co więcej, dzięki szybkiej i łatwej wymianie bitów, korzystanie z wkrętarki jest wygodne. Pozwala też zaoszczędzić czas. Wkrętarka udarowa MacAllister Mac Solo jest objęta dwuletnią gwarancją. Akumulator i ładowarka są sprzedawane osobno.

    • Oświetlenie LED
    • Uchwyt wiertarski samozaciskowy
    • Szybka i łatwa wymiana bitów

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5063022034182