icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria montażowe do pokryć

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Wkręty Onduline 100 szt. zielone

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty Onduline 100 szt. zielone
59,98
/ opak.
0,60
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Komplet praktycznych wkrętów umożliwi Ci sprawne i szybkie zamontowanie pokrycia dachowego na Twoim domu. Elementy zostały wykonane z solidnego metalu i wytrzymałego PVC, co zapewnia możliwość dłuższego użytkowania produktu. Wkręty są bardzo proste w użyciu, dzięki czemu mogą być stosowane również przez osoby niewprawione w posługiwaniu się narzędziami.

  Cechy i zalety

  Dzięki kompletowi praktycznych wkrętów jeszcze łatwiej i szybciej zamontujesz pokrycie dachowe na Twoim domu. Produkt nadaje się szczególnie do mocowania falistej płyty bitumicznej do drewnianego lub metalowego podłoża. Metalowe wkręty odznaczają się wysoką wytrzymałością mechaniczną, a także odpornością na działanie czynników zewnętrznych i korozję, dzięki czemu z pewnością posłużą Ci przez długi czas. Łeb wykonany z solidnego PVC nie jest podatny na działanie promieniowania UV, co sprawia, że elementy nie tracą koloru pod wpływem długotrwałego działania słońca. Krzyżowe nacięcie łba idealnie dopasowuje się do kształtu narzędzia i nie wymaga dużego nakładu siły, dzięki czemu nawet początkujący majsterkowicz doskonale poradzi sobie z wykonaniem pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu60mm
   Typ opakowaniaopak.
   MateriałMetal i polietylen (PE)
   Kod produktu3467670015746