Zobacz więcej Wkręty specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty samowiercące Diall 3,5 x 9,5 mm 200 szt.

Wkręty samowiercące Diall 3,5 x 9,5 mm 200 szt.

19,98
/ opak.
0,10
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kup 5 opakowań, a piąte opakowanie otrzymasz za 1 zł.

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręty samowiercące są elementami montażowymi o szerokim zastosowaniu. Można je wykorzystać w domu do samodzielnego skręcania mebli lub w warsztacie do wykonywania trwałych i mocnych połączeń w konstrukcjach przemysłowych. Wkręty nadają się do użytku na niemal każdej powierzchni stalowej. Ich montaż jest prosty i można go sprawnie przeprowadzić za pomocą wkrętaka manualnego.

   Cechy i zalety

    Wkręty samowiercące są wykorzystywane do wykonywania połączeń pomiędzy metalowymi elementami. Produkt nadaje się zarówno do użytku w gospodarstwach domowych, jak i warsztatach. W domu przyda się do skręcania mebli, mocowania uchwytów na elementy dekoracji lub do montażu przydomowego ogrodzenia. W warsztatach wkręty mogą również posłużyć do tworzenia trwałych i mocnych połączeń pomiędzy stalowymi elementami, w konstrukcjach przemysłowych. Można je z łatwością montować za pomocą wkrętaków manualnych lub akumulatorowych. Zostały one wykonane ze stali węglowej, fosfatowanej galwanicznie, która jest bardzo trwałym materiałem, który przez długi czas może zachować pierwotne właściwości. W naszym asortymencie znajdziesz również wkręty o innych rozmiarach i właściwościach, dzięki czemu będziesz mógł szybko dobrać produkt najlepiej dopasowany do danego zastosowania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu9.5mm
     Średnica produktu3.5mm
     MateriałStal węglowa
     PowłokaPowłoka fosforanowa
     Przeznaczenieprace budowlane
     Liczba sztuk w opakowaniu200
     Kod produktu5906675092171