Zobacz więcej Wkręty specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty samowiercące Diall 3,9 x 11 mm 200 szt.

Wkręty samowiercące Diall 3,9 x 11 mm 200 szt.

20,98
/ opak.
0,10
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kup 5 opakowań, a piąte opakowanie otrzymasz za 1 zł.

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręty samowiercące o niewielkich rozmiarach nadają się do wykonywania mocnych i trwałych połączeń. Można je wykorzystywać na niemal każdym stalowym podłożu. W domu przydadzą się podczas samodzielnego składania mebli, montażu uchwytów na półki lub mocowania dekoracji. W warsztacie wykorzystasz je podczas montażu konstrukcji przemysłowych.

   Cechy i zalety

    Niewielkie wkrętaki manualne charakteryzujące się szerokimi możliwościami zastosowania. Produkt sprawdzi się do wykonywania połączeń na wszelkiego rodzaju podłożach metalowych. W domu można go wykorzystać do samodzielnego składania mebli lub montażu uchwytów na dekoracje lub półki. W warsztatach przyda się do tworzenia połączeń w konstrukcjach przemysłowych. Produkt został wykonany ze stali węglowej, fosfatowanej galwanicznie, dzięki której charakteryzuje się on dużą wytrzymałością, a połączenia będą mogły prawidłowo funkcjonować przez lata. W opakowaniu znajduje się dwieście sztuk produktu, dzięki czemu wystarczy ono na wiele zastosowań. W naszym asortymencie znajdują się również wkręty o innych rozmiarach, które można szybko dopasować do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu11mm
     Średnica produktu3.9mm
     MateriałStal węglowa
     PowłokaPowłoka fosforanowa
     Przeznaczenieprace budowlane
     Liczba sztuk w opakowaniu200
     Kod produktu5906675092188