Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty samowiercące Diall 4,8 x 45 mm ocynkowane 15 szt.

Wkręty samowiercące Diall 4,8 x 45 mm ocynkowane 15 szt.

10,48
/ opak.
0,70
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt samowiercący jest przeznaczony do łączenia elementów blaszanych z materiałami drewnianymi oraz mocowania blach dachowych i fasadowych. Z powodzeniem wykorzystasz go w budownictwie, jak i podczas napraw i majsterkowania w domu. Solidne wykonanie z hartowanej stali pokrytej cynkową powłoką zapewnia ochronę przed korozją i innymi uszkodzeniami związanymi z użytkowaniem.

   Cechy i zalety

    Samowiercący wkręt jest przeznaczony do mocowania elementów wykonanych z blachy z materiałami drewnianymi oraz mocowania blach dachowych i fasadowych do konstrukcji stalowych. Zapewnia solidne połączenie różnych elementów wykańczanej budowy. W całości wyprodukowanyzostał ze stali ocynkowanej, która cechuje się wyjątkową odpornością przed korozją, otarciami, szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, a także innymi uszkodzeniami powstałymi podczas użytkowania. Wkręt zastosujesz zarówno w budownictwie oraz profesjonalnym warsztacie stolarskim, jak i podczas napraw i majsterkowania w domu. Montaż produktu jest prosty, ponieważ posiadaon gwint zakończony wiertełkiem, które z łatwością przechodzi przez różne powierzchnie. To niezwykle przydatny wyrób, który stwarza wiele możliwości montażowych i jest niezbędnikiem przy kompletowaniu zestawu majsterkowicza.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu45mm
     MateriałStal hartowana
     Liczba sztuk w opakowaniu15
     Średnica produktu4.8mm
     Przeznaczeniemocowanie blach dachowych i fasadowych do zimnogiętych konstrukcji stalowych
     Kod produktu5906675090795