Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall 3,5 x 16 mm nierdzewne 20 szt.

Wkręty uniwersalne Diall 3,5 x 16 mm nierdzewne 20 szt.

6,38
/ opak.
0,32
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny wkręt można wykorzystać do prawie wszystkich prac montażowych czy remontowych w domu. Dzięki użyciu mocnej i nierdzewnej stali, produktu możesz używać także na zewnątrz, na przykład do przymocowania tabliczki z nazwiskiem do drzwi zewnętrznych, płotu czy ogrodzenia. Jedno opakowanie zawiera 20 wkrętów uniwersalnych.

   Cechy i zalety

    Wkręt został wykończony stożkowym łbem, który ma za zadanie zapobiegać przed zbyt dużym zagłębianiem się w materiał. Krzyżowe wgłębienie na łbie ma również za zadanie usprawnić montaż i zagwarantować wkręcenie produktu pod dobrym kątem. Wkręt potocznie zwany wkrętem do drewna może służyć do łączenia elementów z tworzyw sztucznych, drewna czy płyt wiórowych oraz do mocowania elementów do podłoża. Możesz go wykorzystać przy montowaniu schodów drewnianych, mebli, ale także podczas montażu elementów w kuchni, takich jak wiszące półki. W jednym poręcznym opakowaniu, które łatwo zmieści się w Twojej kieszeni, znajduje się 20 wkrętów uniwersalnych. W naszym sklepie znajdziesz również wkręty uniwersalne w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu16mm
     Średnica produktu3.5mm
     MateriałStal nierdzewna A2
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu20
     Kod produktu5906675090184