Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall 3,5 x 50 mm nierdzewne 20 szt.

Wkręty uniwersalne Diall 3,5 x 50 mm nierdzewne 20 szt.

10,48
/ opak.
0,52
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalne wkręty ze względu na swoje szerokie zastosowanie cieszą się dużą popularnością. Wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości są odporne na korozję, a to znaczy, że możesz ich używać do prac montażowych i remontowych niezależnie od miejsca – w domu, w kuchni czy na zewnątrz bądź w garażu. Jedno opakowanie zawiera 20 wkrętów.

   Cechy i zalety

    Wkręt uniwersalny jest znany również jako wkręt do drewna, ale można go wykorzystać również do łączenia komponentów z płyt wiórowych lub tworzyw sztucznych. Wkręt uniwersalny doskonale sprawdzi się również kiedy potrzebujesz czegoś do przymocowania elementów do podłoża, na przykład listew przypodłogowych. Stożkowy łeb wkrętu zapobiega jest zbyt głębokiemu wkręceniu w materiał, a krzyżowe wgłębienie pomaga utrzymać właściwy kąt podczas prac. Wkręt uniwersalny możesz wykorzystywać oddzielnie, ale do prac montażowych w przypadku na przykład cięższych szafek kuchennych dobrze jest wykorzystać go w parze z odpowiednio dobranym płaszczem kołka rozporowego. W naszym sklepie znajdziesz wkręty uniwersalne w wielu różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu50mm
     Średnica produktu3.5mm
     MateriałStal nierdzewna A2
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu20
     Kod produktu5906675090238