icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall 4,5 x 65 mm ocynkowane białe 15 szt.

Wkręty uniwersalne Diall 4,5 x 65 mm ocynkowane białe 15 szt.

8,98
/ opak.
0,60
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw uniwersalnych wkrętów zastosujesz do szybkiego skręcenia nowych mebli zarówno z drewna, jak i z płyty wiórowej. Wyjątkową wytrzymałość wkrętów zapewnia wykonanie z hartowanej stali. Stabilna końcówka wkręta sprawia, ze wcześniejsze nawiercanie nie jest konieczne, co wpływa na znaczne przyspieszenie czasu wykonania pracy.

   Cechy i zalety

    Zestaw uniwersalnych wkrętów umożliwi Ci szybki i sprawny montaż elementów wykonanych z drewna, płyty wiórowej czy tworzywa sztucznego. Wkręty cechują się wysoką odpornością na korozję i wyjątkową wytrzymałością dzięki wykonaniu ze stali poddanej procesowi hartowania i cynkowania na biało. Stożkowy łeb z krzyżowym nacięciem zapewnia optymalne przełożenie siły, dzięki czemu ułatwia proces wkręcania i zapobiega złamaniu wkręta w trakcie pracy. Frezowany trzpień zmniejsza opór podczas wkręcania, a także sprawia, że wkręt łatwo zagłębia się w drewno i idealnie licuje z powierzchnią, zapewniając nienaganny wygląd gotowej konstrukcji. Wkręty nie wymagają wcześniejszego nawiercania ani poszerzania otworu, dzięki czemu dużo szybciej wykonasz pracę.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu65mm
     Średnica produktu4.5mm
     MateriałStal hartowana
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu15
     Kod produktu5906675102672