Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall 5 x 30 mm nierdzewne 20 szt.

Wkręty uniwersalne Diall 5 x 30 mm nierdzewne 20 szt.

9,48
/ opak.
0,47
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny wkręt został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na korozję, a Ty możesz go zastosować przy pracach montażowych i remontowych zarówno w domu, jak i na zewnątrz, na przykład do przymocowania skrzynki na listy do drzwi zewnętrznych. W jednym opakowaniu znajdziesz 20 wkrętów uniwersalnych średniej długości.

   Cechy i zalety

    Wkręt został zakończony stożkowym łbem, który chroni go przez zbyt dużym zagłębieniem się w materiał. Na powierzchni łba wykonano krzyżowe wgłębienie, pomagające w sprawnym i łatwym montażu oraz demontażu. Wkręt może być wykorzystywany do łączenia komponentów z płyt wiórowych, drewna i tworzyw sztucznych, ale również do mocowania elementów w podłożu z tych materiałów. W poręcznym opakowaniu znajduje się 20 sztuk wkrętów, które z pewnością starczą Ci na kilka prac montażowych. Produkt może być użyty oddzielnie, ale także wraz z płaszczem kołka rozporowego, który jest wykorzystywany przy mocowaniu cięższych elementów, na przykład podczas wieszania półek na książki. W ofercie sklepu znajdziesz wkręty i kołki różnych rozmiarów.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu30mm
     Średnica produktu5mm
     MateriałStal nierdzewna A2
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu20
     Kod produktu5906675090368