Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall 5 x 70 mm nierdzewne 10 szt.

Wkręty uniwersalne Diall 5 x 70 mm nierdzewne 10 szt.

13,48
/ opak.
1,35
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny wkręt służy jako element złączny różnego rodzaju elementów podczas prac montażowych i remontowych, na przykład przy skręcaniu mebli. Wkręt wykonano ze stali nierdzewnej, co daje Ci możliwość wykorzystania go zarówno w konstrukcjach wewnątrz, jak i tych na zewnątrz Twojego domu. Jedno opakowanie zawiera 10 wkrętów.

   Cechy i zalety

    Stożkowy łeb wkrętu uniwersalnego pomaga w jego montażu, chroniąc przed zbyt głębokim osadzeniem w materiale docelowym. Na powierzchni łba wykonano krzyżowe wgłębienie, które zapewnia zachowanie właściwego kąta podczas wkręcania. Wkrętu można używać oddzielnie, ale do mocowania cięższych elementów, jak na przykład półek na książki, zaleca się wykorzystanie odpowiednio dobranego płaszcza kołka rozporowego. Sam wkręt, zwany też wkrętem do drewna, może być używany do łączenia komponentów z płyt wiórowych i tworzyw sztucznych. Dobrze sprawdza się również przy mocowaniu elementów do podłoża z drewna innych materiałów – możesz go użyć na przykład do przykręcenia do podłogi listew przypodłogowych. W naszym sklepie znajdziesz wkręty uniwersalne i płaszcze kołków w wielu różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu70mm
     Średnica produktu5mm
     MateriałStal nierdzewna A2
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Kod produktu5906675090405