Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall z frezem 2,5 x 16 mm 90 szt.

Wkręty uniwersalne Diall z frezem 2,5 x 16 mm 90 szt.

8,28
/ opak.
0,09
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Komplet uniwersalnych wkrętów przyda się zarówno w profesjonalnym warsztacie stolarskim, jak i do skręcania mebli w Twoim domu. Podwójnie hartowana stal jest dodatkowo odporna na korozję i wykazuje wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, co przedłuża trwałość wkrętów. Dzięki temu konstrukcje wykonane z ich pomocą posłużą Ci na dłużej.

   Cechy i zalety

    Uniwersalne wkręty zastosujesz do łączenia elementów z drewna, płyt wiórowych czy tworzyw sztucznych. Elementy zostały wykonane z podwójnie hartowanej stali niepodatnej na korozję, co wpływa na większą wytrzymałość konstrukcji wykonanych z ich użyciem. Precyzyjne ostrze z frezem łatwo przebija powierzchnię drewna, nie niszcząc go przy tym. Dzięki temu wkręty świetnie sprawdzą się przy skręcaniu mebli oraz podczas innych prac stolarskich. Stożkowa główka o krzyżowym nacięciu zapobiega ślizganiu się wkrętaka, zapewniając szybką i bezawaryjną pracę. Specjalnie uformowane zakończenie wkręta sprawia, że wcześniejsze nawiercanie nie jest konieczne – wkręt pewnie przylega do powierzchni i nie przesuwa się podczas wkręcania, co sprawia, że szybciej wykonasz pracę.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu16mm
     Średnica produktu2.5mm
     MateriałStal podwójnie hartowana
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu90
     Kod produktu5906675102634