Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall z frezem 3,5 x 16 mm 45 szt.

Wkręty uniwersalne Diall z frezem 3,5 x 16 mm 45 szt.

8,38
/ opak.
0,19
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt uniwersalny z frezem sprawdza się doskonale łącząc elementy drewniane, drewnopochodne oraz tworzywa sztuczne. Mocuje również inne elementy do drewnianego lub syntetycznego. Okaże się przydatny podczas remontów i montażu mebli. Podwójnie hartowana stal zabezpiecza przed korozją. Podczas wrzynania się w drewno nie uszkadza jego wewnętrznej struktury.

   Cechy i zalety

    Wkręt uniwersalny doskonale sprawdza się łącząc ze sobą elementy drewniane, drewnopochodne oraz tworzywa sztuczne. Spełnia swoją funkcję w trakcie remontów oraz w prac wykończeniowych. Jest niezastąpiony przy skręcaniu mebli. Stożkowy kształt łba wtapia się w całości w materiał, dlatego wkręt nie wystaje poza jego granicę. Frez umożliwia łatwe wrzynanie się w drewno bez rozwarstwiania go. Wytrzymała hartowana stal, z której została wykonana śruba zabezpiecza przed korozją oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Produkt śmiało można wykorzystać na świeżym powietrzu podczas pracy na tarasie, szopie, dachu. Prostota obsługi sprawia, że stawianie konstrukcji drewnianych jest proste i przyjemne. Domek na drzewie dla dziecka powstanie błyskawicznie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu16mm
     Średnica produktu3.5mm
     MateriałStal podwójnie hartowana
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu45
     Kod produktu5906675089850