Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall z frezem 3,5 x 20 mm 40 szt.

Wkręty uniwersalne Diall z frezem 3,5 x 20 mm 40 szt.

8,48
/ opak.
0,21
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt uniwersalny z frezem sprawdza się doskonale przy łączeniu elementów drewnianych, sklejki, płyt wiórowych oraz tworzyw sztucznych. Mocuje również inne elementy do syntetycznego i drewnianego podłoża. Jest przydatny w trakcie przeprowadzania remontów oraz montażu mebli. Przed działaniem korozji chroni podwójnie hartowana, wytrzymała stal. Wrzyna się z łatwością w drewno i nie odkształca go.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny wkręt z frezem ułatwi przeprowadzanie każdego remontu oraz montażu nowych mebli. Świetnie sprawdza się podczas mocowania płyt podłogowych takich jak sklejka czy płyta wiórowa. Trwale łączy również elementy drewniane i syntetyczne. Podwójnie hartowana stal dodaje wkrętom trwałości oraz sprawia, że są one całkowicie odporne na działanie korozji. Można ich używać w trakcie prac prowadzonych na świeżym powietrzu. Produkt spełni swoją funkcję nawet w najbardziej wilgotnych miejscach, nawet przy naprawie łodzi czy płotu. Za pomocą wkrętarki gładko wrzyna się w drewno, a frez dodatkowo chroni przed uszkodzeniem struktury drewna. Stożkowy łeb idealnie wtapia się po wkręceniu w podłoże, dlatego wkręt daje się łatwo zamaskować. Jest przydatny podczas stawiania drewnianych konstrukcji, nawet tych przeznaczonych dla dzieci jak choćby budowa placu zabaw.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu20mm
     Średnica produktu3.5mm
     MateriałStal podwójnie hartowana
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu40
     Kod produktu5906675089867