Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall z frezem 5 x 60 mm 10 szt.

Wkręty uniwersalne Diall z frezem 5 x 60 mm 10 szt.

8,38
/ opak.
0,84
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkręt złoty uniwersalny do drewna jest całkowicie odporny na korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, wykonany został bowiem z podwójnie hartowanej stali. Jest przydatny w trakcie mocowania podłóg drewnianych i syntetycznych, przytwierdzania płyt wiórowych, sklejki oraz łączenia innych elementów do podłoża wykonanego z drewna lub syntetycznego. Posiada łatwy do zamaskowania stożkowy łeb.

   Cechy i zalety

    Złoty uniwersalny wkręt do drewna jest w pełni odporny na szkodliwe działanie rdzy oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne, ponieważ powstał z podwójnie hartowanej stali. Będzie przydatny przy pracy z drewnem oraz materiałami syntetycznymi. Łączy różne elementy do podłoża z drewna lub tworzywa sztucznego. Trwale mocuje sklejkę, płyty drewniane i wiórowe. Kształt frezu został tak zaprojektowany, aby uniknąć rozwarstwienia drewna w momencie wrzynania. Poradzi sobie świetnie z każdym, nawet twardym materiałem. Ponadto śruba ma łeb w kształcie stożka, który przylega całkowicie do podłoża po wkręceniu. Całość zapewnia estetyczny wygląd połączonych elementów. Spełni swoje zadanie także poza domem podczas wznoszenia konstrukcji w ogrodzie, czy naprawy tarasu.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu60mm
     Średnica produktu5mm
     MateriałStal podwójnie hartowana
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Kod produktu5906675090023