Zobacz więcej Do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Wkręty specjalistyczne

Strzałka w prawo

Do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkręty uniwersalne Diall z frezem 5 x 80 mm 10 szt.

Wkręty uniwersalne Diall z frezem 5 x 80 mm 10 szt.

9,38
/ opak.
0,94
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny wkręt do drewna został zaprojektowany tak, aby w momencie wkręcania używać niewielkiej siły. Dodatkowo posiada stożkowy kształt łba, który idealnie przylega do podłoża. Doskonały do łączenia płyt wiórowych, sklejki, płyt drewnianych oraz mocowania innych części do drewnianego bądź syntetycznego podłoża. Jest odporny na korozję.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny wkręt do drewna z frezem został zaprojektowany w sposób umożliwiający łatwe wrzynanie się produktu w materiał przy użyciu niewielkiej siły. Dodatkowo nie uszkadza on struktury drewna. Po wkręceniu stożkowy łeb idealnie przylega do podłoża i nie odstaje od jego powierzchni, dlatego daje się całkowicie zamaskować i poprawia estetyczny wygląd skręcanych elementów. Sprawdzi się w trakcie montażu płyt wiórowych, sklejki, płyt drewnianych i drewnopochodnych, a także podczas mocowania innych elementów do podłoża z drewna lub syntetyku. Stal podwójnie hartowana zapewnia ochronę przed działaniem korozji. Śruba przyda się w trakcie prac na świeżym powietrzu prowadzonych na tarasie lub na przydomowej działce. Dzięki wkrętom z łatwością uda Ci się wznieść konstrukcje z drewna takie jak plac zabaw dla dzieci, czy altanka.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu80mm
     Średnica produktu5mm
     MateriałStal podwójnie hartowana
     Rodzaj łbaWpuszczana
     Przeznaczeniełączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych
     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Kod produktu5906675090047