Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek do segregacji odpadów zielonych Rozenbal brązowy 60 l 10 szt.

Worek do segregacji odpadów zielonych Rozenbal brązowy 60 l 10 szt.

6,48
/ rol.
0,65
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zadbaj o porządek przed domem, zbierając i wywożąc odpady biodegradowalne. W tego typu pracach może być pomocny worek do segregacji odpadów zielonych Rozenbal brązowy. Produkt wykonany jest z trwałego materiału, który nie zniszczy się podczas pakowania odpadów. Szczelnie zawiązany ograniczy dostęp wody deszczowej i spowolni procesy gnilne.

   Cechy i zalety

    Szukasz trwałych worków na śmieci? Masz dość pękających pojemników? Może Ci się przydać worek do segregacji odpadów zielonych Rozenbal brązowy 60 l 10 szt. Produkt możesz przeznaczyć na gromadzenie trawy. Sprawdzi się także jesienią podczas zbierania liści. Jego trwałe ściany nie pękają przy pakowaniu zdrewniałych części roślin. Nie rozerwie się też przy wiązaniu. Ułatwi Ci to pracę przed domem. Worek do segregacji odpadów zielonych Rozenbal brązowy ma wyraźny nadruk. Sugeruje on rodzaj składowanych odpadów. Dzięki temu nie pomylisz się w czasie wyrzucania śmieci. Ułatwisz też pracę osób odbierających odpady. W Castoramie znajdziesz też inne worki na pozostałe odpady. Różne objętości pozwolą Ci wybrać właściwy produkt.

    • Wytrzymały
    • Na odpady zielone
    • Z nadrukiem

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu10
    MarkaRozenbal
    Szerokość produktu600mm
    Wysokość produktu720mm
    KolorBrązowy
    MateriałPolietylen
    Kod produktu5902349368030