Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek do segregacji plastiku Rozenbal 120 l 10 szt.

Worek do segregacji plastiku Rozenbal 120 l 10 szt.

14,98
/ rol.
1,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz przyczynić się do ochrony środowiska, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort życia? Segregacja odpadów to dobry krok w tym kierunku. By skutecznie przeprowadzić sortowanie w swoim gospodarstwie domowym, skorzystaj ze specjalnych, wytrzymałych worków na śmieci. Prezentowany w niniejszej ofercie model w kolorze żółtym umożliwi Ci składowanie plastikowych odpadów.

   Cechy i zalety

    Jeśli zależy Ci na zdrowiu swoim i swoich bliskich, segregacja odpadów z tworzyw sztucznych powinna stać się Twoją codziennością. To jedyny sposób, by uchronić się przed toksycznymi substancjami, które wytwarzają się podczas rozkładu plastiku, a także przed zwiększającą się liczbą wysypisk, które zaśmiecają otoczenie. Selekcja odpadów to również oszczędność, dzięki której ograniczysz wydatki związane z wywozem śmieci. By selekcja odpadów była dla Ciebie łatwiejsza i wygodniejsza, skorzystaj z prezentowanego w ofercie worka do segregacji plastiku. Z powodzeniem umieścisz w nim różnego rodzaju butelki po napojach, reklamówki, opakowania po żywności, stare zabawki i inne materiały wykonane z tworzyw sztucznych. Zaletą produktu jest duża pojemność i wytrzymałość, dzięki czemu worek nie ulegnie przerwaniu, nawet, jeśli wypełnisz go dużą ilością śmieci.

    • Mocne
    • Trwałe
    • Z nadrukiem

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu10
    MarkaRozenbal
    Szerokość produktu1100mm
    Wysokość produktu700mm
    KolorŻółty
    MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
    Kod produktu5902596236809