Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek do segregacji szkła Rozenbal 120 l 10 szt.

Worek do segregacji szkła Rozenbal 120 l 10 szt.

14,98
/ rol.
1,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zielony worek na śmieci jest przeznaczony do gromadzenia odpadów ze szkła. Ich segregacja pozwoli Ci skutecznie zadbać o środowisko, a przy okazji również ograniczyć koszty związane z wywozem śmieci. Prezentowany model jest wytrzymały, umożliwi Ci składowanie szklanych odpadów bez ryzyka, że worek nagle się przerwie czy uszkodzi.

   Cechy i zalety

    Model worka na śmieci z niniejszej oferty jest przeznaczony do segregacji szkła. Z powodzeniem umieścisz w nim szklane butelki po napojach i żywności, opakowania po kosmetykach czy słoiki po dżemach. Pamiętaj jednak, aby przed wyrzuceniem, dokładnie oczyścić je z zawartości. Sortując szklane śmieci, umożliwisz ponowne ich przetworzenie, dzięki czemu zyska środowisko, a także Twój portfel. Segregacja powoduje bowiem zmniejszenie wydatków związanych z wywozem odpadów. Prezentowany model worka na śmieci wyróżnia wysoka wytrzymałość, dzięki czemu w trakcie użytkowania nie grozi Ci nagłe rozerwanie czy uszkodzenie materiału. Produkt świetnie nadaje się do gromadzenia śmieci w mieszkaniu, w garażu, a także w ogrodzie.

    • Mocne
    • Trwałe
    • Z nadrukiem

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu10
    MarkaRozenbal
    Szerokość produktu1100mm
    Wysokość produktu700mm
    KolorZielony
    MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
    Kod produktu5902596236816