Zobacz więcej Worki próżniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Akcesoria do garderoby

Strzałka w prawo

Worki próżniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek próżniowy 80 x 120 cm
Strzałka w prawo

Worek próżniowy 80 x 120 cm

20,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki workowi próżniowemu Wiki w każdej szafie może zagościć porządek. Kiedy brakuje Ci miejsca w szafie czy garderobie, wystarczy włożyć tymczasowo niepotrzebne rzeczy do worka, takie jak kurtki zimowe czy kołdry, zamknąć go i odessać powietrze. W ten sposób możesz zyskać nawet do 75% dodatkowej wolnej przestrzeni w Twojej szafie.

   Cechy i zalety

    Worek próżniowy Wiki został stworzony z polipropylenu oraz polietylenu. To dzięki użyciu tych materiałów nie tylko powietrze, ale również wilgoć, brud, kurz czy owady nie dostaną się do jego wnętrza. Worki próżniowe mogą się także sprawdzić podczas przeprowadzki, kiedy chcesz usprawnić transport. Każdy worek jest przezroczysty, więc z łatwością znajdziesz to, czego akurat potrzebujesz. Dzięki temu, że worki bez powietrza są niewielkie je włożyć pod łóżko bez obawy o to, że się zabrudzą czy zakurzą. Użycie tego produktu jest bardzo proste – po jego wypełnieniu wystarczy go dokładnie zamknąć, a następnie przyłożyć do specjalnego otworu rurę odkurzacza, który zajmie się odessaniem zgromadzonego wewnątrz powietrza.

    • Pozwala zaoszczędzić miejsce
    • Chroni przechowywane rzeczy przed kurzem, brudem i wilgocią
    • Przezroczysty

    Specyfikacja techniczna

    Kolorbiały, przezroczysty
    MateriałPolietylen (PE) i polipropylen (PP)
    Kod produktu5907439175277