Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek raszlowy 50 x 80 cm 10 szt.
Strzałka w prawo

Worek raszlowy 50 x 80 cm 10 szt.

12,98
/ kpl.
1,30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W workach raszlowych możesz przechowywać żywność, jak również wykorzystać je do składowania drewna do kominka. Produkt posiada spore wymiary, dzięki czemu jest pojemny i nadaje się do przechowywania artykułów w dużych ilościach. Worki zostały wykończone w pomarańczowym kolorze, przez co łatwo je znajdziesz w piwnicy lub spiżarni.

   Cechy i zalety

    Worki raszlowe mogą znaleźć zastosowanie w niemal każdym gospodarstwie domowym. Produkt nadaje się do przechowywania artykułów spożywczych, jak również do składowania brykietu oraz drewna. Worki wyróżniają się znaczną pojemnością – dlatego też sprawdzą się w spiżarni, gdzie możesz w nich umieścić nawet kilka kilogramów jabłek, buraków lub ziemniaków. Produkt został wykonany z mocnego materiału, dlatego też charakteryzuje się wytrzymałością i nie powinien ulec przypadkowemu zerwaniu. Worki posiadają intensywny, pomarańczowy kolor – dzięki czemu pozostają widoczne z dużej odległości i możesz je szybko znaleźć w piwnicy lub spiżarni. Produkt jest pakowany po 10 szt., dlatego też może Ci wystarczyć do wielu zastosowań.

     Specyfikacja techniczna

     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Kod produktu5905620012844