Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worki na śmieci Diall 240 l 10 szt.

Worki na śmieci Diall 240 l 10 szt.

29,98
/ rol.
3
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Worki marki Diall to praktyczne pojemniki na odpadki. Znajdą wiele zastosowań w domu oraz wokół niego, a także w biurze czy magazynie. Charakteryzują się bardzo dużą pojemnością, co sprawia, że zmieścisz do nich wiele śmieci. Produkt wykonano z folii LDPE, która jest wytrzymała i elastyczna. Nie przedziurawią jej ostre kanty wyrzuconych przedmiotów. Są czarne i nieprzejrzyste, co oznacza, że nie widać ich zawartości.

   Cechy i zalety

    Worki marki Diall to praktyczne pojemniki na odpadki. Znajdą wiele zastosowań w domu oraz wokół niego, a także w biurze czy magazynie. Charakteryzują się bardzo dużą pojemnością, co sprawia, że zmieścisz do nich wiele śmieci. Przydadzą się, jeśli planujesz generalne porządki na strychu, w piwnicy, ogrodzie i garażu. Nadają się do codziennego użytkowania w firmach, które produkują spore ilości odpadów. Produkt wykonano z folii LDPE, która jest wytrzymała i elastyczna. Nie przedziurawią jej ostre kanty wyrzuconych przedmiotów. Są czarne i nieprzejrzyste, co oznacza, że nie widać ich zawartości. Wybór dużych worków jest nie tylko praktyczny, ale również ekonomiczny i przyjazny dla środowiska. Wśród naszego asortymentu znajdziesz wiele rodzajów toreb o różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu10
     MarkaDiall
     KolorCzarny
     MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
     Kod produktu5900942854110